Vianoce sa blížia. Aký darček kúpiť rodičom

Tak ako každý rok býva čas Vianoc obdobím, keď sa mnohí z nás chystajú domov za svojimi rodičmi, starými rodičmi a blízkymi príbuznými. Vtedy, viac ako inokedy, rozmýšľame nad vhodným a praktickým darčekom, ktorým by sme potešili a ktorý by bol aj schopný potencionálne našim blízkym zlepšiť kvalitu života a súčasne by ich potešil.  V našom e-shope a kamennej predajni - výdajni zdravotníckych pomôcok Barlando ponúkame zopár zaujímavých typov. Presvedčte sa sami.

1. Vychádzková palice

https://www.barlando.sk/palice/

Vychádzkové palice sú praktickým darčekom pre každého seniora. V ponuke sú klasické drevené, hliníkové ale aj "šmrncovné" skladacie palice z anglicka od firmy SWITCH STICKS

2. Posilňovač Air Walk a minibicykel. 

https://www.barlando.sk/cvicenie/

Posilňovací trenažér na zlepšenie pohybových schopností pre tých, ktorí sa potrebujú dostať čím skôr do formy po operácii alebo dlhšej chorobe. Výborná pomôcka na regeneráciu. V ponuke je aj minibicykel na praktické cvičenie doma hoc aj pri pozeraní televízora.

3. Biolampa

https://www.barlando.sk/cvicenie/biolampa-medilight/

Ak trpíte rôznymi bolesťami a nič nepomáha, skúste kolorterapiu. Vyskúšajte ju pomocou farebných filtrov k biolampe, ktoré výrazne rozširujú možnosti liečenia.

4. Nákupné vozíky

https://www.barlando.sk/nakupne-voziky/

Veľmi praktický darček, ktorý už dlhé roky patrí k jedným z najvhodnejších darčekov. K dispozícii je viacero typov.

5. Iplikátor

https://www.barlando.sk/iplikator/

Pomáha zbaviť sa bolesti kĺbov, svalov a chrbtice. Je určený na regeneráciu organizmu a zvyšuje práceschopnosť.  Z hygienických dôvodov má jeden iplikátor používať len jeden človek.