Korekčné televízne slúchadlá BKS1B

Kód: 399
Novinka
Neohodnotené
Značka: Kompone
€120 €100 bez DPH
Na dotaz (1 ks)

Korekčné televízne slúchadlá sú vhodnou pomôckou pre všetkých, ktorí majú problémy so sluchom, predovšetkým zhoršené vnímanie zrozumiteľnosti reči pri posluchu televízneho prijímača.  

Detailné informácie

Podrobný popis

BKS1A/B nie sú obyčajné bezdrôtové slúchadlá pre posluch televízie, ale sú kompenzačnou pomôckou.

Bezdrôtové korekčné slúchadlá BKS1A sú určené pre nedoslýchavé osoby s menšou sluchovou vadou, alebo presnejšie povedané so začínajúcim sa zhoršovaním sluchu, prejavujúcim sa zhoršovaním zrozumiteľnosti reči. Tieto slúchadlá so zmenenými elektroakustickými vlastnosťami, oproti bežne predávaným slúchadlám,  sú určené pre tých, ktorí už majú pozorovateľný úbytok zrozumiteľnosti televízneho prijímača. Napriek tomu, že zvuk z televízneho prijímača počujú dostatočne nahlas, musia si dobrú zrozumiteľnosť kompenzovať ďalším zvyšovaním hlasitosti, čo však nie vždy pomôže. Oproti bežne predávaným slúchadlám, i tým najkvalitnejším, slúchadlá BKS1A výrazne zlepšia zrozumiteľnosť televízneho programu aj pri nižšej hlasitosti, čo šetrí sluch.

Slúchadlá BKS1A určite vyriešia problém tým zákazníkom, ktorí v bežnej komunikácii veľký problém so zrozumiteľnosťou nemajú, ale pri pozeraní televízie zníženú zrozumiteľnosť vnímajú veľmi rušivo.

Zákazníci, ktorí si slúchadlá BKS1A kúpia sú tí, ktorí sami zisťujú, že rečovému prejavu z TV horšie rozumejú, a ktorým už bežné komerčné slúchadlá, kúpené  k televízoru, nepomáhajú a pokiaľ aj áno, tak stále majú pocit, že to "stále nie je ono".

BKS1B pre zákazníkov, ktorí už majú výrazný problém so zrozumiteľnosťou pri pozeraní televízie. Pred kúpou je dobré sa poradiť. Preto neváhajte a kontaktujte nás buď prostredníctvom emailu alebo tel. čísla uvedeného na stránke vľavo.)

 

Pripojenie k televíznemu prijímaču: 

a) SCART - neobmedzuje hlasitosť televízora

b) slúchadlový výstup - odpojí reproduktory televízora

 

Zdrojové slúchadlá: SONY 

Farba: čierna

Technické parametre

Frekvencia: 863,52 MHz, 864,52 MHz

Dosah v miestnosti: 30 m

Dosah mimo budovu: 100 m

Slúchadlá

Hmotnosť: 270 g.

Príkon: 2 W

Vysielač

Zdroj energie: DC 12 V

Príkon: 3 W

Rozmery: 108 x 128 x 108 mm

Hmotnosť: 137 g.