Doplnkové bunkové soli

Kód: 393/ZIN 393/MAN 393/CHR Zvoľte variant
Neohodnotené
€12 €10 bez DPH
Skladom (2 ks) Skladom (3 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Variant

Súbor doplnkových solí predstavuje minerálne látky, z ktorých niektoré sú prítomné len v stopových množstvách: mangán, chróm, meď, selén, zinok a jód. Z nich najvýznamnejšie zastúpenie má zinok.

Zväčša sa používajú ako doplnok k základným 12 bunkovým soliam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zinok (Chlorid zinočnatý)
Zincum chloratum

 

Zinok je z doplnkových solí najvýznamnejší. Jeho deficit je pomerne častý u detí, starších ľudí a pri chronických zápaloch (infekčných, autoimunitných). Pomáha pri chronicky zapálenej koži, nehojacich sa vyrážkach, nekvalitných nechtoch a vlasoch, vypadávaní vlasov, suchej koži a suchosti slizníc. Spolu s Ferr phos pomáha pri chronických zápaloch gastrointestinálneho traktu, zápaloch dýchacích ciest a oslabenej imunite.

Účinná látka:​ zincum muriaticum (chloratum) v potencii D6

Veľkosť balenia:​ 180 pastiliek (90 g)

Zloženie:

Rastlinné polyoly 98,4%, stearan horečnatý (rastlinný) 1,5%, účinná látka: chlorid zinočnatý (0,0005 mg v jednej tablete).

 

 

Mangán (Síran mangánatý)
Manganum sulphuricum

 

Prostriedok na nervovo-svalové problémy, poruchy motoriky, svalovú slabosť, chronické zápaly (vrátane autoimunitných) Pomáha pri metabolických problémoch (znížená glukózová tolerancia, vysoký cholesterol), extrémnej únave a impulzívnom, hyperaktívnom správaní. Pomáha obnovovať chrupavky, a kostné tkanivo.

Účinná látka:​ manganum sulphuricum v potencii D6

Veľkosť balenia:​ 180 pastiliek (90 g)

Zloženie:

Rastlinné polyoly 98,4%, stearan horečnatý (rastlinný) 1,5%, účinná látka: síran mangánatý (0,0005 mg v jednej tablete).

CHROMIUM

Chróm (Chlorid chromitý)
Chromium chloratum  

 

Popri Nat phos a Mag phos podporuje metabolizmus cukrov a tukov pri cukrovke 2. typu, vysokých tukoch a cholesterole, neovládateľnej chuti na sladké, lipómoch, veľkom fyzickom výkone alebo veľkej psychickej záťaži. Pomáha pri kataroch horných dýchacích ciest.

Účinná látka:​ cuprum sulphuricum v potencii D6

 

Veľkosť balenia:​ 180 pastiliek (90 g)

Zloženie:

Rastlinné polyoly 98,4%, stearan horečnatý (rastlinný) 1,5%, účinná látka: síran meďnatý (0,0005 mg v jednej tablete).

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie