Päť praktických darčekov na Vianoce

Obdobie Vianoc je obdobím, kedy viac ako inokedy, chceme potešiť svojich blízkych. V našom e-shope nájdete zaujímavé a praktické darčeky, ktoré nielen potešia, ale sú aj praktickými pomôckami, ktoré zlepšujú kvalitu života nielen seniorom. 

1. Mobilný telefón Aligator S5070 Duo. Nový elegantný smartfón s operačným systémom Android™ 7.0, 16GB pamäťou, vysokým výkonom a 5“ IPS displejom vo vysokom HD rozlíšení je vhodným darčekom pre aktívnych seniorov.

https://www.barlando.sk/mobily/aligator-s5070-duo-16gb-cierny/

 

2. Praktické rukavice na dotykový mobil. Nadčasové rukavice s elektricky vodivým materiálom na končekoch troch prstov, ktoré nielen zahrejú ale vám aj umožnia ovládať mobilný telefón alebo tablet pre tých, ktorým je stále zima na prsty.

https://www.barlando.sk/obliekanie_a_obuvanie/rukavice-na-dotykovy-display/

3. Posilňovač Air Walk. Posilňovací trenažér na zlepšenie pohybových schopností pre tých, ktorí sa potrebujú dostať čím skôr do formy po operácii alebo dlhšej chorobe. Výborná pomôcka na regeneráciu.

https://www.barlando.sk/cvicenie/posilnovac-air-walk/

 

 

4. Elegantná vychádzková palica pre dámy aj pánov. Kráčajte štýlovo a bezpečne s touto dizajnérskou skladacou vychádzkovou palicou za skvelú cenu od anglickej firmy Switch Sticks. 

https://www.barlando.sk/palice/skladacia-palica-kensington/

 

 

5. Nákupný vozík. Nakupujte štýlovo s praktickým vozíkom v modernom dizajne.

https://www.barlando.sk/nakupne-voziky/

 

Všetky tieto skvelé darčeky nájdete na stránke www.barlando.sk. Ak nám dáte vedieť, tak vieme balík doručiť aj s vianočným blahoželaním, na ktorom sa s vami dohodneme. Stačí ak nám napíšete. 

Šťastné a veselé

Vaše Barlando

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie